REKLAMA

Maleo Reggae Rockers zagra w Końskich! [wideo]

Koneckie Dni Kultury Chrześcijańskiej w tym roku zapowiadają się wyjątkowo atrakcyjnie. To za sprawą bardzo znanej grupy Maleo Reggae Rockers, która będzie ich główną gwiazdą! 

REKLAMA

Powyżej teledysk do piosenki „Alibi” grupy Maleo Reggae Rockers. 
„Rozpoczniemy tegoroczne Koneckie Dni Kultury Chrześcijańskiej w Boże Ciało, to znaczy w czwartek 20 czerwca. Wtedy to będzie miał miejsce tak zwany <<Wieczór Uwielbienia>>. Będziemy chcieli, by podczas niego zaprezentowały się nasze schole oraz chóry – najlepiej z terenu całej gminy. Przez kolejne dni towarzyszyć będą nam imprezy kulturalne i sportowe, a ich głównym punktem będzie niedzielny festyn przy kościele przy ulicy Robotniczej.” – opowiada nam ksiądz Tomasz Janicki, proboszcz parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy

A festyn ten to już od lat znakomicie zorganizowana impreza. Jego głównym punktem jest loteria fantowa oraz zbiórka pieniędzy na rzecz dzieciaków z parafii (TUTAJ relacja z festynu w 2017 roku). Za zebrane środki Rada Rycerzy Kolumba w okresie zimowych ferii zabiera dzieci i młodzież na zimowisko (info TUTAJ). Podczas rodzinnego pikniku organizatorzy zapewniają mnóstwo atrakcji: animacje dla dzieci, bogatą strefę cateringową dla starszych, przejazdy motocyklami, pokazy sprzętu militarnego, dmuchańce i wiele innych, ale zawsze wszyscy czekają na występy sceniczne, w tym koncert gwiazdy wieczoru. Tym razem będzie nią legendarna grupa Maleo Reggae Rockers z Darkiem „Maleo” Malejonkiem na czele! Ten koncert odbędzie się w niedzielę 23 czerwca. Już teraz organizatorzy zapraszają na to wydarzenie wszystkich konecczan oraz gości.

REKLAMA

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *