REKLAMA

Małgorzata Wiśniewska pochodząca ze Stąporkowa zdobyła tytuł Miss Bikini Models [zdjęcia]

Małgorzata Wiśniewska pochodząca ze Stąporkowa została Mistrzynią Polski Bikini Models 2020 podczas Mistrzostw Polski IBFF i WPF w Kulturystyce i Fitness w Siedlcach. Na co dzień właścicielka klubu FD Fit and Dance w Stąporkowie teraz pragnie wyruszyć po Mistrzostwo Świata.

REKLAMA

„Małgorzata pod moim okiem trenerskim i zgodnie z moimi wytycznymi do zawodów przygotowywała się od początku roku. Niestety przez okres epidemii musieliśmy wdrożyć kilkumiesięczną przerwę od treningów. Od początku lipca czyli tak naprawdę 8 tygodni przed zawodami, po przerwie epidemicznej powróciliśmy do szlifowania formy. Przez ten okres bez żadnych odstępstw pracowała, realizowała treningi w Akademii Holistycznej, a także trzymała dietę oraz ciężko trenowała. Podczas zawodów Małgorzata mogła liczyć na mocny doping swojego narzeczonego, rodziny, trenera oraz przyjaciół. Zaangażowanie i ciężka praca w połączeniu z umiejętnościami scenicznymi zaowocowały zwycięstwem” – opowiada nam trener Małgorzaty, Kamil Szlęzak.

REKLAMA

Małgorzata Wiśniewska za pośrednictwem Facebooka podzieliła się z innymi radością, którą wywołało zwycięstwo, a także podziękowała wszystkim, którzy przyczynili się do jej sukcesu –„Spełniło się moje marzenie! Bardzo się cieszę, ponieważ było to jedno z większych marzeń, które posiadam. Ale to nie jest tylko mój sukces…. Zapracowało na to kilka osób” – pisze Małgorzata Wiśniewska.

Dla zawodniczki wywodzącej się z powiatu koneckiego mistrzostwa Polski, jak dowiedzieliśmy się od trenera, to dopiero początek –„Jeżeli sytuacja w kraju pozwoli na wyjazd za granicę, planujemy start w Mistrzostwach Świata na Słowenii, do których się zakwalifikowała w terminie 19 września” – dodaje Kamil Szlęzak.

Małgorzata Wiśniewska jest właścicielką klubu FD Fit and Dance w Stąporkowie, prowadzi także zajęcia fitness w Końskich i Niekłaniu, a także współpracuje z Akademią Holistyczną w Skarżysku-Kamiennej. Dodatkowo zajmuje się również treningami personalnymi.

W imieniu całej redakcji gratulujemy Małgorzacie Wiśniewskiej oraz trenerowi Kamilowi Szlęzakowi wspólnie osiągniętego sukcesu, jak również życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji!

Zdjęcia (Kamil Szlęzak):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *