REKLAMA

Małgorzata Wiśniewska ze srebrem na Mistrzostwach Świata! [zdjęcia]

Małgorzata Wiśniewska ze Stąporkowa kilka tygodni temu została Mistrzynią Polski Bikini Fitness. Tamten sukces umożliwił jej start podczas trwającego weekendu w Mistrzostwach Świata, które zorganizowano w Słowenii. Już wiemy, że stąporkowianka wraca z Bałkanów z kolejnymi osiągnięciami – została między innymi srebrną medalistką w konkurencji par mieszanych wspólnie z kolegą z reprezentacji Polski. 

REKLAMA

Małgorzata Wiśniewska zdobyła srebro Mistrzostw Świata w parze z Mateuszem Dziekanem

Małgorzata Wiśniewska zdobywając tytuł mistrzyni kraju zakwalifikowała się na IBFF World Championship Brezice 2020. Dla naszej zawodniczki wyjazd do Słowenii był prawdziwą wyprawą, a towarzyszył jej w niej ukochany Grzegorz. Po krótki przygotowaniach, które polegały głównie na utrzymaniu i jeszcze doszlifowaniu formy z krajowego czempionatu Wiśniewska była gotowa na rywalizację międzynarodową i jak się okazała wyszła z niej obronną ręką!

Wspólnie z Mistrzem Polski Model Mateuszem Dziekanem została wicemistrzynią świata w kategorii Mixed Pairs. Oprócz tego Małgorzata do Polski przywiezie dwa wartościowe miejsca z innych kategorii:

REKLAMA

5 miejsce – podium! 5-Vice Miss Fitness Model Small
6 miejsce – Miss Fitness Sport

Dodajmy, że klubowym trenerem Małgorzaty jest także mieszkający w powiecie koneckim Kamil Szlęzak.

W każdej z kategorii startowali reprezentanci kilkunastu krajów. Serdecznie gratulujemy mieszkance powiatu koneckiego! Ta zaś podkreśla, że sukcesu nie byłoby bez sponsorów: Maska-incognito club, Be4Sport, SLP Stanisław Leśniewicz, Takama Tomasz i Agnieszka Wojna, FitCakeKielce, Salon Fryzjerski Iwona, Studio Paznokci Angelika Piwowarczyk, The Power of Beauty Magdalena Owczarek.
Patronat: Miasto i Gmina Stąporków.

Zawodniczkę od początku wspiera ukochany Grzegorz

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Małgorzata Wiśniewska ze srebrem na Mistrzostwach Świata! [zdjęcia]

  1. Pingback: Daniel Biały i Małgorzata Wiśniewska z medalami w Siedlcach | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *