REKLAMA

Malują i tworzą by w ferie zrobić wielką wystawę [wideo, zdjęcia]

Zajęcia plastyczne dla najmłodszych wróciły po przerwie do Miejsko – Gminnego Domu Kultury w Końskich. Inicjatywa ta cieszy się ogromnym zainteresowaniem! 

REKLAMA

Opiekunami grup są Anna Wiaderna i Adam Kubka. Zapisy na warsztaty trwały przez cały wrzesień, a liczba chętnych przerosła oczekiwania organizatorów.

Zamiast planowanych dwóch grup utworzono cztery. W każdej z nich znalazło się miejsce dla kilkunastu dzieciaków w wieku od 6 do 14 lat. My odwiedziliśmy z kamerą podczas pracy tych nieco młodszych początkujących artystów – plastyków. –„Dzisiaj rozbudzamy wyobraźnię naszych podopiecznych tematem mocno tajemniczym. Ich zadaniem jest narysowanie masek, które kojarzą im się np. z innymi kulturami, czy odległymi geograficznie krainami.” – opowiedział nam Adam Kubka, instruktor plastyki.

REKLAMA

Zachęcamy do obejrzenia dzieł młodych malarzy w naszym materiale wideo. Zajęcia, które wystartowały wraz z rozpoczęciem października potrwają do połowy stycznia, kiedy to w galerii DK-u zostanie otworzona wystawa prac stworzonych podczas warsztatów.

Zajecia plastyczne w Domu Kultury w Konskich 10

Galeria zdjęć:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *