Mamy mistrzynię i wicemistrzynię Polski w Kickboxingu K-1! [zdjęcia]

Wiktoria Czyżewska zdobyła tytuł mistrzyni Polski, a Weronika Barańska wicemistrzyni Polski w Kickboxingu w formule K-1. Zawody odbyły się w weekend w Sanoku. Obie zawodniczki związane są z klubem Brawler Fight Club Końskie.

„Wracamy z Mistrzostw Polski w Kickboxingu K-1 w Sanoku. Wiktoria Czyżewska wystartowała w kat – 60kg Junior i zdobyła tytuł Mistrzyni Polski K-1 finał wygrywając przed czasem! Z kolei Weronika Barańska wystartowała w kategorii +60kg Junior. Finał przegrała na pkt, ale zdobyła srebro i tytuł Vice-Mistrzyni Polski K-1” – informuje Marcin Kij, trener Brawler Fight Club Końskie.

W mistrzostwach udział wzięło ok 230 zawodników z 70 klubów z całej Polski. Zawody w formule K-1 uważa się za najbardziej prestiżowe w świecie kickboxingu. Wiktoria Czyżewska, która zdobyła złoty medal to mieszkanka Końskich. Z kolei srebrna medalistka mistrzostw Weronika Barańska zamieszkuje w gminie Gowarczów.