REKLAMA

Maraton fitnessu i zumby w Miedzierzy z okazji WOŚP [wideo, zdjęcia]

W czwartek w Szkole Podstawowej w Miedzierzy tamtejszy sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Beatą Janiszewską na czele zorganizował maraton fitnessu i zumby. Poprowadziły go trenerki z klubu „Adrenalina” z Kielc. Na wydarzeniu obecni byli wolontariusze, którym uczestnicy mogli wrzucać dowolne datki do puszek.

REKLAMA

Maraton fitnessu i zumby to jedna z kilku inicjatyw wspierających ogólnopolską akcję. Niedawno z tej okazji w Miedzierzy odbył się także turniej futsalu, a mieszkańcy gminy Smyków w sobotę 11 stycznia będą mogli także pójść na rajd z pochodniami w Cisowniku. Wszystkie te wydarzenia wpłyną na wynik zbiórki organizowanej przez sztab WOŚP gminy Smyków.

REKLAMA

„W zeszłym roku był już halowy turniej piłki nożnej dla mężczyzn. W tym roku pomyśleliśmy także o paniach, więc jest fitness i zumba” – mówiła Beata Janiszewska, szefowa sztabu WOŚP w Miedzierzy – „Przyjechały dziewczyny z Radoszyc, są także nasze miejscowe, a także dziewczyny z Kozowa” – dodaje.

Za prowadzenie maratonu odpowiedzialne były trenerki z klubu „Adrenalina” z Kielc. Zajęcia z fitnessu poprowadziła Agata Sikorska, a zumbę – Anna Półtorak. Frekwencja była zadowalająca, udział w wydarzeniu wzięło ponad 30 kobiet.

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Maraton fitnessu i zumby w Miedzierzy z okazji WOŚP [wideo, zdjęcia]

  1. Pingback: WOŚP 2020 w gminie Smyków - rekord! Zobaczie relację | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *