REKLAMA

Marcin i Dominika Wróbel zapowiadają swoją płytę [wideo]

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego wywiadu z Marcinem i Dominiką Wróbel, którzy już wkrótce zaprezentują światu płytę Dominiki pt. „Tysiące łez”. Wcześniej jednak parę czekają dwa promocyjne koncerty – w Domu Kultury w Końskich oraz w klubie Czerwony Fortepian w Kielcach. 

REKLAMA

Z Dominiką i Marcinem spotkaliśmy się w Kawiarni na Warszawskiej w Końskich przede wszystkim by porozmawiać o pełnometrażowym krążku „Tysiące Łez”. To bardzo rodzinny album.

„Twórcą muzyki, ale i tekstów na ten krążek jest Marcin. Natomiast śpiewam ja, dlatego mówimy o tym, że jest to wydanie solowe. Płyta powstała tak naprawdę z tego co znalazło się w szufladach u nas w domu… bo na utwory składają się fragmenty, które Marcin kiedyś gdzieś stworzył i po prostu szkoda byłoby to zmarnować. Teraz ujrzą one światło dzienne.” – mówiła nam jeszcze przed wywiadem Dominika Wróbel.

REKLAMA

Całą rozmowę z muzycznym małżeństwem o płycie „Tysiące łez” znajdziecie w naszym wideo powyżej, a już teraz zapraszamy na dwa koncerty tego duety. Pierwszy odbędzie się w ramach akcji „Gramy na żywo z Radiem Kielce” w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich w niedzielę 18 listopada od godziny 17:00. Drugi w kieleckim klubie Czerwony Fortepian w czwartek 27 grudnia o godzinie 20:00.

REKLAMA

One thought on “Marcin i Dominika Wróbel zapowiadają swoją płytę [wideo]

  1. Pingback: Premiera singla Tysiące Łez Dominiki Wróbel | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *