REKLAMA

Marek Makaron Trio w Sielpi. Zobaczcie fragmenty koncertu

W Sielpi w kinie letnim zagrał dziś wyjątkowy zespół – Marek Makaron Trio. Muzycy łączą tradycyjne pieśni pochodzące ze Śląska i śpiewane w śląskiej gwarze z klasycznym bluesem. Frekwencja była nieduża, a koncert był kameralny, jednak obecni na ławkach słuchacze bardzo dobrze się bawili. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów występu.

REKLAMA

Trio, które zagrało w piątkowy wieczór w Sielpi tworzą trzej panowie – Marek „Makaron” Motyka – wokalista grający także na gitarze rezofonicznej, Ryszard „Riko” Racja – perkusja oraz Dominik Witkowski – harmonijka.

Już za tydzień w kinie letnim w Sielpi – również w piątek o godzinie 18 – wystąpi zespół „Sufler”. Jest formacja złożona ze znakomitych muzyków, na co dzień działających w swoich zespołach. Od czasu do czasu porzucają rodzime grupy, by spotkać się w „Suflerze”, grać i śpiewać największe hity „Budki Suflera”. W skład zespołu wchodzą: wokaliści Kinga Bukowiecka Kot i Zbigniew „Bunio” Bukowiecki, gitarzyści Marek Werens oraz Lolek Niedzielski, basista Jacek Cedler, klawiszowiec Krzysztof Śliwiński i perkusista Zbigniew Werens.

REKLAMA

Przypominamy, że ze względu na obostrzenia epidemiczne na terenie kina letniego znaleźć się może jednocześnie maksymalnie sto osób, a chętni wybierający się na koncert proszeni są o posiadanie swoich maseczek i zachowywanie odstępu od innych uczestników wydarzenia.

Zdjęcia:

REKLAMA

2 thoughts on “Marek Makaron Trio w Sielpi. Zobaczcie fragmenty koncertu

  1. Pingback: W piątek 'Sufler' zagra w kinie letnim w Sielpi | TKN24

  2. Pingback: 'Sufler' wystąpił w Sielpi. Zobaczcie fragmenty koncertu | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *