REKLAMA

Mariusz Gosek chce być prezydentem Kielc!

Silnie związany z Konecczyzną, a zwłaszcza z gminą Stąporków poseł z naszego regionu Mariusz Gosek deklaruje walkę o prezydenturę w Kielcach w zbliżających się wielkimi krokami wyborach samorządowych. 

REKLAMA

O swoim zainteresowaniu tym stanowiskiem poseł Gosek poinformował na swoim fanpage – „Jako KIELCZANIN  od urodzenia, który wykształcenie od podstawowego po wyższe, zdobywał w kieleckich szkołach i uczelniach, od zawsze mieszkający w Kielcach, znający problemy naszego miasta, mogę potwierdzić, że rozważam start w wyborach na urząd PREZYDENTA KIELC” – napisał parlamentarzysta.

REKLAMA

Mariusz Gosek związany jest z Solidarną Polską. To jeden z głównych działaczy partii dowodzonej przez Zbigniewa Ziobro. Gosek obecnie pełni funkcję posła, wcześniej był członkiem Zarządu Województwa Świętokrzyskiego.

Przypomnijmy, że wybory samorządowe zgodnie z kalendarzem wyborczym powinny odbyć się jesienią 2023 roku. Natomiast już teraz słychać głosy o ich możliwym przesunięciu na wiosnę 2024. Również w 2023 roku powinny odbyć się w Polsce wybory parlamentarne.

REKLAMA

4 thoughts on “Mariusz Gosek chce być prezydentem Kielc!

  1. Co zrobił dla likwidacji patologii w Stąporkowie? Plac Wolności to siedlisko alkoholizmu, narkomanii, bandytyzmu, nienawiści i wynaturzeń, i co najważniejsze – tolerowania tych patologii przez pozostałych mieszkańców. Także mieszkających tam policjantów i tych którzy pracują w komisariacie, widzą to na co dzień. Co zrobił poseł dla wyeliminowania szerzącej się tam ksenofobii i agresji? Nic. Bo to są jego wyborcy. W jego interesie są te patologie, bo napędzają mu elektorat. Dlatego Stąporków traktuje wykolejeńców jak chorych ludzi, a nie potencjalne zagrożenie. To zagrożeniem jest ten porządny, który te zagrożenia zgłasza, to „konfident”, przedstawiciel normalnego społeczeństwa…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *