REKLAMA

Mariusz Totoszko z zespołu Volver uczył w Końskich ekologii [wideo, zdjęcia]

Wokalista Mariusz Totoszko znany z występów z zespołem Volver kilka dni temu gościł w Końskich by uczyć dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 pozytywnych, ekologicznych zachowań. 

REKLAMA

Szkoła Podstawowa nr 2 w Końskich przystąpiła do projektu edukacyjno – ekologicznego pod hasłem „Zbieraj z klasą”. W związku z akcją zorganizowano w tej placówce proekologiczny spektakl. Akcja ma charakter kampanii społecznej, edukującej dla dzieci i młodzieży. „ZBIERAJ Z KLASĄ” to akcja pro-ekologiczna, której celem jest edukacja dzieci w zakresie ekologii. –„Chcemy nie tylko edukować, ale także zmotywować najmłodszych do ochrony naszej planety poprzez działania pro–ekologiczne, np. segregowanie śmieci, zbieranie zużytych baterii czy elektrośmieci.” – mówią organizatorzy wydarzenia.

REKLAMA

Spektakl VI edycji „ZBIERAJ Z KLASĄ” poprowadził wokalista Mariusz Totoszko oraz założycielka portalu „Najlepsze dla dzieci” Justyna Tomańska, a także maskotka akcji Paluszek. Podczas widowiska uczestnicy mieli okazję zgłębić wiedzę z zakresu ekologii. Poprzez zabawę uczyli się dlaczego warto dbać o Ziemię i zbierać zużyte baterie oraz elektrośmieci.

W trakcie zajęć dzieci uczestniczyły w konkursach i wygrywały nagrody w postaci płyt, książek lub map dla swojej klasy.

Zdjęcia (Anna Klusek):

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *