REKLAMA

Marlla-med zaprasza na zabiegi w nowoczesnej kriokomorze [zdjęcia]

Marlla-med Centrum Zdrowia i Rehabilitacji w Czermnie w czerwcu zaprasza do korzystania z nowoczesnej kriokomory, która pozytywnie działa na zdrowie użytkowników. Na zabiegi można się zapisywać pod nr tel. 603 622 415.

REKLAMA

Kriokomora pomaga w leczeniu zapalnych chorób narządu ruchu, chorób zwyrodnieniowych stawów, ponadto podwyższa poziom endorfin, obniża przemęczenie psychiczne i fizyczne, poprawia jakość skóry, ujędrnia pośladki, uda, brzuch. Dodatkowo wspomaga walkę z cellulitem, redukuje tkankę tłuszczową, usuwa toksyny z organizmu, pozytywnie oddziałuje na metabolizm tłuszczy i węglowodanów. Warto dodać, że zabiegi w kriokomorze bardzo dobrze oddziałują na układ immunologiczny, czyli na wzrost odporności.

REKLAMA

Koszt jednorazowego wejścia do kriokomory to 40 złotych. Marlla-med udzieli 20% zniżki przy wykupieniu pakietu 10 zabiegów, płacąc pierwszego dnia za całość. Lecznica w przypadku pakietu zabiegów oferuje wejście do kriokomory po 2-3 minuty dwukrotnie w ciągu dnia, co oznacza także obowiązkową, dodatkową aktywność fizyczną – skorzystanie z rowerków, bieżni bądź orbitreka. Przy większej ilości chętnych możliwe jest dostosowanie terminu do potrzeb użytkowników.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny z fizjoterapeutami z Marlla-med Centrum Zdrowia i Rehabilitacji pod nr tel. 603 622 415.

Zdjęcia (Marlla-med):

REKLAMA

5 thoughts on “Marlla-med zaprasza na zabiegi w nowoczesnej kriokomorze [zdjęcia]

  1. Pingback: Specjaliści w Marlla-med - lipiec 2021 | TKN24

  2. Pingback: Specjaliści w Marlla-med - listopad 2021 | TKN24

  3. Pingback: Specjaliści w Marlla-med - luty 2022 | TKN24

  4. Pingback: Specjaliści w Marlla-med w Czermnie - kwiecień 2022 | TKN24

  5. Pingback: Specjaliści w Marlla-med w Czermnie - maj 2022 | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *