REKLAMA

Materace dla każdego w znakomitych cenach z Końskich [zdjęcia]

Reve Materace to nowa firma na koneckim rynku, której właścicielem jest Kamil Figura. W jej asortymencie znajdziemy materace dla każdego: ortopedyczne, piankowe, sprężynowe, dla dzieci oraz dla młodzieży. Asortyment jest bardzo bogaty, a ceny wręcz znakomite. Tej klasy materacy nigdzie Państwo nie znajdą taniej.  

REKLAMA

Reve Materace oferuje klientom także poduszki ortopedyczne, a wkrótce także wszelkie pościele i poszewki. Firma jest zupełnie nowa – działa dopiero od tygodnia, a sklep mieści się przy ulicy Strażackiej 15/1 w Końskich. Na miejscu znajdziemy przykładowe materace, a na zamówienie dostępne są wszelkie rozmiary – także bardzo niestandardowe. Na terenie miasta i okolic transport zakupionego towaru jest gratis.

REKLAMA

W sklepie znajdziemy wyłącznie materace renomowanej firmy Hilding. Wszystkie one mają gwarancję od 5 do 15 lat! Na pewno też nigdzie (nawet w internecie) nie znajdą Państwo tego typu materaców taniej  – taką gwarancję dają koneccy sprzedawcy. Za zakup można płacić kartą, a w najbliższym czasie ruszy także sprzedaż ratalna. Ceny materaców są naprawdę bardzo korzystne. Jednoosobowy materac firmy Hilding to koszt od 479 złotych, dwuosobowy od 699 złotych. To bardzo konkurencyjna oferta. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Reve Materace. Sklep przy ulicy Strażackiej jest czynny od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00 oraz w soboty od 9:00 do 14:00

Reve Materace, 
Końskie, ul. Strażacka 15/1 
poniedziałek – piątek godz. 10-18, sobota 9-14
telefon: 516 613 565
Facebook: Reve Materace

artykuł sponsorowany

REKLAMA

One thought on “Materace dla każdego w znakomitych cenach z Końskich [zdjęcia]

  1. Pingback: Końskie: Wygodne i zdrowe kołdry, poduszki i materace | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *