REKLAMA

Mateusz Garbacz w Japonii! W nocy powalczy na Mistrzostwach Świata. Zobaczcie relację live!

Już w nocy z piątku na sobotę lub w sobotni poranek na Mistrzostwa Świata OPEN w Tokio wystąpi konecki karateka Mateusz Garbacz. TUTAJ od godziny 2:00 czasu polskiego będzie można oglądać relację live z tej sportowej imprezy. 

REKLAMA

Dla Mateusza Garbacza występ w na 12 Mistrzostwa Świata Open w Japonii to dopełnienie kariery

12 Mistrzostwa Świata Open rozpoczynają się w Tokio w ten weekend. To zawody skupiające najlepszych karateków na całym świecie, a zwycięzca jest tylko jeden. Tutaj nie ma rozgraniczenia na kategorie wagowe, czy wiekowe i właśnie dlatego to ta impreza uznawana jest za najważniejszy czempionat w karate. Dla Mateusza Garbacza, który na swoim koncie ma występy w Mistrzostwach Europy (w tym medal) oraz w wagowych Mistrzostwach Świata z dobrymi rezultatami. Mistrzostwa Świata Open to dopełnienie jego niezwykle bogatej kariery.

Nasz fighter, który jest także twórcą Koneckiego Klubu Karate Kyokushin w pierwszej rundzie Mistrzostw Świata Karate Open zawalczy z Japończykiem Koki Oishi. Zawody zaczynają się o 2:00 w nocy, a konecki karateka zawalczy w 57 walce. Prawdopodobnie więc jego rywalizacji możemy spodziewać się w sobotę w godzinach porannych. Przypominamy rozmowę z Mateuszem Garbaczem o występie na MŚ – znajdziecie ją TUTAJ. Za naszego karatekę trzymamy mocno kciuki!

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *