REKLAMA

MAXEL gwiazdą festynu na św. Rocha w Gowarczowie! [wideo]

Już w czwartek wielkie święto w Gowarczowie. Przed nami tradycyjny festyn na św. Rocha, a jego główną gwiazdą będzie zespół disco-polo Maxel znany z takich hitów jak „Lekcja miłości” i „Poczuć chcę”. U nas program tego wydarzenia. 

REKLAMA

Festyn rodzinny w Gowarczowie od lat nawiązuje do uroczystości odpustowych ku czci św. Rocha. Na imprezę zapraszają wójt gminy Gowarczów, przewodniczący Rady Gminy oraz Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej.

Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy czwartek 15 sierpnia na placu przy gowarczowskiej szkole podstawowej i rozpocznie się o godzinie 15:00 występami artystycznymi i animacjami organizowanymi przez CKiAL. Gościnnie wystąpi zespół EFEKT z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stąporkowie. Kolejnym punktem programu jest III Turniej Sołectw Gminy Gowarczów. Następnie zaśpiewają gowarczowskie zespoły Ale Babki oraz Bębnowianki.

REKLAMA

O godzinie 19:00 koncert da grupa Cassino znana choćby z utworu „Obiecałaś mi”, po czym wręczone zostaną nagrody Turnieju Sołectw oraz Wawrzyny – to najważniejsza gminna nagroda przyznawana wyróżniającym się osobom i jednostkom z terenu Gowarczowa i okolic. O 20:30 zagra MAXEL. Grupa śpiewa swoje własne hity disco polo, a najbardziej znany z nich to „Lekcja miłości”. Wydarzenie zakończy zabawa taneczna, która trwać będzie aż do północy.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *