REKLAMA

Meble do łazienki – wysoka jakość Elita Meble – w Salonie Płytek 1000 płytek 1 Maja 11

Zapraszamy do zapoznania się ofertą polskiego producenta. W Salonie 1000 płytek przy ulicy 1 Maja 1 w Końskich przygotowano  ekspozycję, która zawiera kreatywne rozwiązania i szeroki wybór mebli, armatury oraz akcesoriów, dzięki którym zaprojektowanie idealnej łazienki będzie osiągalne i stanie się prawdziwym dziełem miłości! Oferta Elity Meble zawiera nienaganne stylizacje, które pięknie równoważą współczesny i nowoczesny design. Nowe kolekcje z wykończeniami z teksturą, lakierem oraz drewnem są oryginalne i wszechstronne. Fronty szafek zyskały nowy wygląd z oszałamiającymi detalami. Większe, nowoczesne moduły dają możliwości szerokiej gamy kompozycji, które wzbogacą Twoją łazienkę i pozwolą na indywidualizację planowania.

REKLAMA

REKLAMA

Niemal wszystkie meble łazienkowe, które produkuje Elita Meble są oparte na modułowej architekturze produktu i oferują bogaty wybór opcji zastosowań. Meble dostępne są z różnymi powłokami zewnętrznymi i w różnych opcjach – od niewielkich i lekkich gabarytowo zestawień, po solidne oraz wytrzymałe konfiguracje. Nowoczesne, modułowe meble łazienkowe charakteryzują się wysoką jakością i doskonałym wzornictwem. Dzięki licznym opcjom indywidualizacji możliwe jest stworzenie własnego, niebanalnego zestawu mebli, który doskonale uzupełni wnętrze każdej łazienki. Zaskakująca jest liczebność możliwości, jakie są do wyboru. Funkcjonalne rozwiązania, swoboda zastosowania umywalek meblowych i nablatowych, a także kompaktowe rozmiary poszczególnych elementów sprawią, że stworzona przez Ciebie łazienka będzie elegancka i ergonomiczna.

ElitStone to marka blatów, konsol i paneli ściennych zaprojektowanych konkretnie dla firmy Elita. Te piękne elementy zostały wykonane z marmuru kompaktowego. ElitStone to produkty wykonane w 96−97% z naturalnego marmuru z domieszką 3−4% naturalnych żywic. Oznacza to, że kamień ElitStone zachowuje wszystkie właściwości mechaniczne i estetyczne naturalnego kamienia. Dzięki czemu otrzymane elementy są odporne na zarysowania, działanie wody i pary wodnej, a także wysokich nacisków.  Ze względu na swoją solidność zarówno blaty, panele ścienne jak i konsole świetnie sprawdzą się nie tylko w domu, ale również w pomieszczeniach użyteczności publicznej.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *