Męczarnie faworytów w KLS [galeria zdjęć]

Męczyły się mocno w 3 kolejce Koneckiej Ligi Siatkówki drużyny mające dotychczas komplet zwycięstw. Ostatecznie jednak wszystkie trzy wyszły z trudnej sytuacji obronną ręką.

3 kolejka KLS 04

W najgorszych tarapatach był Jarecki Team, który przegrywał w setach 1 : 2 z Rogowem (niezła gra dynamicznego atakującego Roberta Szczegielniaka). Doświadczenie wzięło jednak górę i motywowany przez kapitana JarosławaRedlińskiego Team doprowadził do remisu, a w tie-breaku postawił kropkę nad i. Tym niemniej jeden punkt uciekł. Uczciwie trzeba jednak przyznać, że siatkarzom z Rogowa w pełni się należał.

Problemy miało też grające z Amareną (drugi mecz tego dnia) Fair Play. Szczególnie ekscytujący, kosztujący faworyta sporo sił i nerwów, był trzeci set, zakończony wynikiem 29-27. Najłatwiej w tej kolejce z liderów poradził sobie Volley Żelazny, choć tym razem, w starciu z Amareną, nie olśnił swoją grą. W meczu drużyn z dołu tabeli Kansas wygrało z ZDZ, ale zawodnicy pokonanego zespołu mogli zejść z boiska z poniesioną głową, bo nie tylko wygrali jednego seta, ale przede wszystkim uwierzyli w swoje umiejętności.