Mecze towarzyskie: Partyzant wygrywa, Neptun na remis

Wartościowe sparingi rozegrały w sobotę nasze zespoły występujące w piłkarskiej IV Lidze. Partyzant ograł Zenit Chmielnik, a Neptun Końskie zremisował z Koroną II Kielce.

Radoszyczanie nie dali szans Zenitowi i na boisku ze sztuczną murawą w Końskich wygrali 4:0. Do przerwy było 2:0. Gole dla ekipy trenera Zbigniewa Podsiebierskiego zdobywali: Karol Opara, Mateusz Śliwka, Kuba Kos i Karol Nieszporek. W środę w Spale Partyzant zagra z Ceramiką Opoczno, a w przyszłą sobotę z Pilicą Przedbórz w Końskich.

Partyzant Radoszyce – Zenit Chmielnik 4:0 (2:0)
Gole dla Partyzanta: Karol Opara '2 ; 42′ Mateusz Śliwka, 55; Kuba Kos, 81′ Karol Nieszporek
Partyzant: Kaszuba, Pańczyk, Miśtal, Samburski, Majewski, Markowicz, Morgaś, Opara, Dymek, Śliwka, Kos. Ławka: Motyczyński, Szustak, Pękala, Nieszporek, Pałka. Z różnych przyczyn nie zagrali: Sosiński – kontuzja, Tyczyński – kontuzja, Kabała (względy rodzinne), Piwowarczyk – kontuzja.

Z liderem IV Ligi, czyli Koroną II Kielce w sobotę mierzyli się konecczanie. Mecz także rozegrano na stadionie OSiR i było to niezwykle wyrównane starcie. Dosyć licznie przybyli w okolice boiska kibice zobaczyli aż 6 goli, a mecz zakończył się remisem 3:3. W drużynie rywali zobaczyliśmy kilku zawodników, którzy w tym sezonie zaliczyli już minuty w barwach ekstraklasowej Korony. Dla ekipy trenera Waldemara Szpiegi gole zdobywali: Jamróz – 2 i Białas 1. Za tydzień Neptun podejmie Spartaka Daleszyce.

Neptun Końskie – Korona II Kielce 3:3
Gole dla Neptuna: Jamróz – 2, Białas
Neptun: Herda – Dutkiewicz, Skalski, Szymoniak, Skoczylas, testowany, Sierszyński, Maciejewski, Kwiecień, Gardynik, Jamróz. Z ławki: Płyta, Milcarz, Białas, Pach.