REKLAMA

Medalista olimpijski Wojciech Bartnik gościł w Końskich [wideo, zdjęcia]

Brązowy medalista olimpijski w boksie z Barcelony Wojciech Bartnik w czwartek gościł w Szkole Podstawowej nr 2 w Końskich. Bartnik zachęcał do uprawiania jego pięknej dyscypliny sportu. 

REKLAMA

„Dzięki projektowi minister Anny Krupki jestem tutaj i namawiam do ruchu, gimnastyki, ćwiczeń, a przede wszystkim do uprawiania pięściarstwa” – mówił nam medalista olimpijski.

W spotkaniu z mistrzem udział wzięli zawodnicy klubu Boxing Końskie, uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Końskich, zastępca burmistrza Krzysztof Jasiński. Niezwykłego gościa powitał dyrektor szkoły Jacek Szmit. Wojciech Bartnik w ramach ministerialnej akcji odwiedza wiele placówek –„Dzisiaj jesteśmy w Końskich, odwiedziliśmy już kilka miejscowości, trener odbywa spotkania w szkołach i klubach sportowych. W szkołach to typowe pogadanki o tym jak przez pracę i konsekwencje można osiągać swoje cele, także w innych dyscyplinach” – tłumaczy Łukasz Korus, dyrektor biura poselskiego Anny Krupki.

REKLAMA

I właśnie na takie opowieści przesycone determinacją w dążeniu do założonych celów mogli liczyć uczniowie w Końskich. Ich fragment znajdziecie w naszym materiale wideo.

Wojciech Bartnik to brązowy medalista olimpijski z Barcelony, ostatni polski medalista olimpijski w tej dyscyplinie. Obecnie jest trenerem seniorskiej kadry narodowej bokserów.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *