REKLAMA

Mefedron w aucie. Kierowca w areszcie [zdjęcia]

We wtorek na terenie województwa łódzkiego policjanci zatrzymali 31-letniego kierowcę z powiatu koneckiego. W pojeździe kierującego mundurowi znaleźli ponad 4 kg narkotyków, wstępnie zidentyfikowanych jako mefedron. W miejscu zamieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli kolejne zakazane substancje. 

REKLAMA


We wtorek włoszczowscy kryminalni wspólnie z policjantami zajmującymi się przestępczością narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Skoda na terenie województwa łódzkiego. W pojeździe znajdowały się ponad 4 kg narkotyków. Badania wstępnie zidentyfikowały substancję jako mefedron. Policjanci przeszukali również miejsce zamieszkania 31-letniego kierowcy. Tam znaleźli dodatkowo ponad kilogram tego samego narkotyku oraz 3,5 grama kokainy.

Podczas kontroli pojazdu okazało się również, że kierujący pojazdem prawdopodobnie znajduje się pod działaniem środków odurzających. Potwierdziły to wstępne badania przeprowadzone przez mundurowych. Mężczyźnie pobrano krew do szczegółowych badań.

REKLAMA

Wszystkie środki trafiły do laboratorium, a 31-latek do policyjnej celi. Wczoraj usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi kara do 10 lat pozbawiania wolności. Decyzją Sądu Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Zdjęcia (KPP we Włoszczowie):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *