REKLAMA

Mężczyzna i niemowlę zatruci? W sprawie zatrzymana matka!

Na terenie jednej z miejscowości w gminie Końskie we wtorek służby medyczne interweniowały w sprawie zatrucia 11-miesięcznego dziecka oraz 55-letniego mężczyzny. Osoby te trafiły do szpitala. Wiele wskazuje na to, że mogły one być ofiarą działania mieszkającej z nimi  żony oraz matki. Sprawa jest obecnie badana przez służby.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Do naszej redakcji dotarł dziś anonimowy mail informujący o tej sprawie –„Dziś w jednej z miejscowości naszego powiatu kobieta chciała otruć swojego męża oraz malutkie dziecko. Proszę zająć się tą sprawą” – przekazał nam informator.

O temat dopytaliśmy konecką policję. Rzecznik prasowy jednostki potwierdza nam, że do miała dziś miejsce interwencja odpowiadająca anonimowemu opisowi –„Około godziny 12:00 podjęliśmy interwencję w jednym z domów na terenie gminy Końskie. Już na etapie zgłoszenia otrzymaliśmy informacje, że jedna z osób wymaga pomocy medycznej. Na miejscu ustalono, że jeszcze wobec 11-miesięcznego dziecka wymaga jest pomoc medyczna. 55-letni mężczyzna oraz wspomniane dziecko zostali zabrani do szpitala. Ustalamy co spowodowało pogorszenie się zdrowia tych osób. Do sprawy została zatrzymana 37-letnia matka dziecka i żona mężczyzny. Ustalamy okoliczności tego zdarzenia. Jednym z elementów postępowania będzie sprawdzenie czy w organizmie dziecka oraz mężczyzny są substancje mogące zagrozić ich życiu i zdrowiu” – mówi nam sierżant sztabowy Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Na miejscu czynności prowadzone były pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Końskich. Zadaniem prokuratury będzie dowiedzieć się co zadziało się w domu i czy do ewentualnego zatrucia doszło celowo, czy przypadkowo.

Z nieoficjalnych informacji wiemy, że to właśnie 37-letnia kobieta wezwała służby. Możliwe jest więc, że całe zdarzenie to wynik niewiedzy lub przypadku.

REKLAMA

One thought on “Mężczyzna i niemowlę zatruci? W sprawie zatrzymana matka!

  1. […] zatruć swojego 55-letniego męża oraz 11-miesięczną córkę informowaliśmy we wtorek (TUTAJ). Dziś wiadomo, że prokuratura postawiła jej zarzut usiłowania podwójnego zabójstwa. Grozi […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *