REKLAMA

MGDK Końskie i WDK Rogów z ofertą na ferie [wideo]

Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich zaprasza dzieci od 7. roku życia do udziału w specjalnych, różnorodnych zajęciach podczas ferii zimowych. Turnusy odbędą się w pierwszym tygodniu ferii (27-31 stycznia) oraz w drugim tygodniu (3-7 luty). Udział jest bezpłatny, a swoje dzieci będzie można zapisywać już od najbliższego poniedziałku osobiście przychodząc do sekretariatu MGDK przy ulicy Mieszka I 4. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia podczas ferii zimowych organizuje także Wiejski Dom Kultury w Rogowie, gdzie od 27 stycznia do 7 lutego dzieci  będą mogły brać udział w rozmaitych warsztatach.

REKLAMA

Zajęcia w MGDK w Końskich będą odbywać się w godzinach 10-13. Swoje dziecko będzie można jednak zapisać tylko na jeden z dwóch turnusów. O atrakcjach, jakie wchodzą w skład propozycji ośrodka kultury opowiedział nam jego dyrektor Piotr Salata –„Mamy bardzo bogatą ofertę w tym roku. Będą bale karnawałowe, będą warsztaty kulinarne, wyjazdy do kina, zajęcia ceramiczne, muzyczne, plastyczne, taneczno-ruchowe, również z rytmiki. Przewidzieliśmy także wizytę w Urzędzie Miasta i Gminy, już jest to uzgodnione z burmistrzem. Będziemy mogli tam pójść, zasiąść w sali konferencyjnej, dzieci przez chwilę poczują się jak radni miasta Końskie. Będzie można zadawać burmistrzowi pytania. Będzie co robić, zapraszamy od 27 stycznia” – mówił nam Piotr Salata.

W WDK w Rogowie zajęcia prowadzone będą w godzinach 14-16. Na przybyłych czekają warsztaty ceramiczne, kulinarne, plastyczne oraz muzyczne, a także gry i zabawy stolikowe i projekcje bajek.

REKLAMA

Zachęcamy rodziców do zapisywania swoich dzieci na turnusy oferowane przez MGDK Końskie, a także do posyłania swoich pociech na zajęcia do WDK Rogów. Dzięki temu dzieci na pewno nie będą się nudzić w czasie ferii!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *