REKLAMA

MGOKiS przygotuje wystawę z okazji Dnia Kobiet. Zaprasza artystów do udziału

Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stąporkowie zaprasza artystów do udziału w wystawie prac o tematyce kobiet pt. „Jaka jestem” z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Dzieła można dostarczać do MGOKiS Stąporków do 24 lutego, a w marcu będzie można obejrzeć wystawę w placówce.

REKLAMA

Grafika: MGOKiS Stąporków.

„Wystawa jest poświęcona kobietom z okazji Dnia Kobiet, co jest jedynym warunkiem dotyczącym prac, ale przyjmujemy też pejzaże czy obrazy jakichś pięknych kwiatów. Myślę, że będzie zainteresowanie. Mamy już około 20 artystów, ale myślę, że teraz ludzie są spragnieni eksponowania swoich wytworów artystycznych, a także chcą wyjść z domu. Spotykamy się z takimi sygnałami, że dzwonią do nas ludzie i pytają, czy można obejrzeć u nas jakąś wystawę” – informuje nas Katarzyna Sorn, dyrektor MGOKiS Stąporków.

Od trzech do pięciu prac w różnych technikach plastycznych można dostarczać do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stąporkowie do 24 lutego  w godzinach 8:00-18:00 w dni powszednie (w środy do godz. 16:00). Odnośnie szczegółów można dzwonić do MGOKiS Stąporków pod numer 41 374 10 86.

REKLAMA

Wystawę będzie można oglądać indywidualnie lub w małych grupach przy przestrzeganiu zaleceń sanitarnych od 4 do 30 marca w godzinach pracy instytucji – od 9 do 18. Ze względu na epidemię tradycyjny wernisaż wystawy nie może zostać zorganizowany.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *