REKLAMA

MGOKiS ze Stąporkowa zaprasza na ferie online

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stąporkowie w ramach ferii zimowych będzie prowadził zajęcia online. W programie ferii między innymi prezentacja pracowni tematycznych: plastycznej, ceramicznej, muzycznej, studia piosenki oraz siłowni i stadionu.

REKLAMA

„Proponujemy dzieciom i młodzieży konkursy i quizy w formie elektronicznej i online. To między innymi.: Konkurs Plastyczny „Moje Marzenia i Plany na 2021”, „Z DEKu Puzzle” – zabawa z puzzlami z wykorzystaniem zdjęć z MGOKiS, Spacer Po Zakamarkach Kultury , czyli zwiedzanie pracowni, Zaprojektuj Maskotkę MGOKiS (nagrodą m.in. będzie wykonanie (uszycie) maskotki ośrodka, Książki z Półki – i wszystko to live za pośrednictwem internetu” – mówi nam Katarzynsa Sorn, dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu ze Stąporkowa.

REKLAMA

Harmonogram spotkań oraz regulaminy konkursów zostaną zaprezentowane na fanpage: MGOKiS Stąporków w pierwszych dniach nowego roku. Już dziś zachęcamy do brania udziału w tych kreatywnych działaniach. Przypominamy, że ferie zimowe w całym kraju zaplanowano w dniach od 3 do 17 stycznia.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *