REKLAMA

Miasteczko medialne TVP stanęło w Końskich [wideo, zdjęcia]

W czwartek od rana Telewizja Polska nadaje na żywo z Końskich. Ma to się nie zmienić aż do najbliższego poniedziałku na kiedy to zaplanowano debatę prezydencką z Końskich. Przyjrzeliśmy się bliżej temu co obecnie dzieje się na skwerku nieopodal Kolegiaty św. Mikołaja. 

REKLAMA

Prezenterzy TVP na scenie ustawionej na środku skwerku co jakiś czas przepytują różnych przedstawicieli lokalnej społeczności – dziś wywiadu udzielali między innymi burmistrz Końskich Krzysztof Obratański, poseł na Sejm RP Mariusz Gosek. W planach telewizji są też rozmowy z przedstawicielami kultury czy sportu. Dzisiaj rozmowy przeprowadzali pracownicy TVP: Karol Gnat i Małgorzata Opczowska.

Rozmowom towarzyszą też ujęcia stanowiące wizytówkę miasta – to między innymi przebitki z drona pokazujące Końskie. Udało nam się ustalić, że TVP ma zamiar pokazać także Czarniecką Górę, Sielpię oraz Maleniec.

REKLAMA

Ekipy Telewizji Polskiej w Końskich będą przebywać do poniedziałku. Wtedy to o godzinie 21:00 w Hali Sportowej przy ul. Stoińskiego ma rozpocząć się debata w formule „town hall”. Według najnowszych informacji udział ma w niej wziąć urzędujący Prezydent RP Andrzej Duda. Z kolei Rafał Trzaskowski odnosi się do tego wydarzenia sceptycznie. Sztaby kandydatów mają potwierdzić ich ewentualną obecność na debacie do soboty włącznie.

Zdjęcia z miasteczka medialnego TVP w centrum Końskich:

 

REKLAMA

3 thoughts on “Miasteczko medialne TVP stanęło w Końskich [wideo, zdjęcia]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *