REKLAMA

Michał Pękala o sporcie w gminie Radoszyce i sytuacji Partyzanta Radoszyce [wideo]

Gmina Radoszyce w ostatnich latach poczyniła duże inwestycje w infrastrukturę sportową. Wielką przemianę przeszedł gminny stadion przy ulicy Krakowskiej, powstały kilometry ścieżek rowerowych, zmodernizowano gminną halę sportową, a w Kapałowie powstała zupełnie nowa hala. W planach są kolejne obiekty. Jednocześnie w IV lidze nie najlepiej radzi sobie Partyzant Radoszyce. O sporcie w gminie Radoszyce, w także o Partyzancie porozmawialiśmy z jej burmistrzem Michałem Pękalą. 

REKLAMA

tkn24.pl: Znajdujemy się w Radoszycach na gminnym obiekcie sportowo-rekreacyjnym, który niedawno otrzymał nową nawierzchnię tartanową. Zacznijmy od tego jak się spisuje ten obiekt, bieżnia, jest zainteresowanie?
Michał Pękala: 
Szanowni Państwo to jest inwestycja trafiona. Na tym obiekcie, na bieżni, ale i na innych obiektach mamy duże zainteresowanie naszej młodzieży, duże zainteresowanie też osób starszych. Głównie po godzinie 16, 17 jest spore zainteresowanie. A sport to zdrowie i nasi mieszkańcy korzystają i z bieżni i z naszych obiektów sportowych.

Całość rozmowy znajdziecie w materiale wideo. 

REKLAMA

A już teraz zapraszamy Państwa na kolejne sportowe wydarzenia w gminie Radoszyce. W najbliższą sobotę w gminnej hali sportowej odbędzie się Międzyszkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej, w poniedziałek 11 listopada w tym samym miejscu odbędzie się turniej z okazji Dnia Niepodległości. Z kolei bardzo ciekawe wydarzenie zaplanowano na 23 listopada. Wtedy to w radoszyckiej hali odbędzie się turniej o charakterze międzynarodowym.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *