REKLAMA

Mikołaje zebrały ponad 11 tysięcy złotych! [wideo, zdjęcia]

To wielki sukces koncertu charytatywnego „Mikołaj dla każdego” organizowanego w I Liceum im. KEN w Końskich. Z przeprowadzonych licytacji udało się zebrać 11 300 zł! 

REKLAMA


Akcje wspólnie z uczniami w tym roku zorganizowała nauczycielka Joanna Stołowska. To była już czwarta edycja wydarzenia, które ma za zadanie wspomagać biedniejszych uczniów szkoły i ich rodziny. Jednak chyba nikt nie spodziewał się, że tym razem uda się zebrać aż ponad 11 tysięcy złotych. To kwota nieco wyższa niż rok temu! W przygotowanym koncercie wystąpili uczniowie popularnego „Starego Ogólniaka”. Wybrzmiały też piosenki zespołu #Cookie, którego wokalistką jest Daria Pol. [wypuscic]

Licytacje darów podarowanych przez miejscowych przedsiębiorców, a także gwiazdy sportu i estrady poprowadził jeden z pomysłodawców imprezy ks. Krzysztof Sieczka, który choć nie naucza już w murach I LO to wciąż pozostaje dobrym duchem tej szkoły. [wypuscic] Wśród publiczności gościli między innymi: obecny dyrektor szkoły Wojciech Jasnos, były dyrektor liceum Marian Jankowski, starosta Bogdan Soboń oraz naczelnik wydziału edukacji Krzysztof Stachera. W szkolnej kantynie „Parnas” można było spróbować wybornych ciast, napić się kawy, herbaty czy soków.

REKLAMA

Mikołaj dla każdego w I LO w Końskich 25

Największy bój stoczono o kurs prawa jazdy – szczęśliwiec wylicytował go za 910 zł. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się też dekoracyjne bombki podarowane przez mamę dyrektora szkoły Wojciecha Jasnosa. Sprzedano je za 410 zł. Bluza Sławomira Szmala z jego podpisem została zlicytowana za 300 zł. Również nasza redakcja dołączyła się do sukcesu koncertu „Mikołaj dla każdego”. Nasz voucher na materiał promocyjny zakupiła jedna z koneckich firm. Serdecznie zapraszamy ją do kontaktu.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *