REKLAMA

W niedzielę spot dla Oliwki. Przynieście plastikowe nakrętki

Grupa Konecki Motopiknik organizuje kolejny Spot TKN. Fani czterech kółek będą mogli spotkać się w niedzielę o godzinie 17 na parkingu przy Kauflandzie w Końskich. Podczas spotu prowadzona będzie zbiórka plastikowych nakrętek na rzecz Oliwki Nowek z gminy Stąporków. 

REKLAMA

Fot. Bartłomiej Gągolewski.

„Czy Wy tak samo jak my, spragnieni jesteście spotów, zlotów oraz imprez samochodowych? Z pewnością!” – pisze Kamil Szlęzak, organizator wydarzenia.

Poprzednia edycja spotu odbyła się w ograniczonej formule ze względu na obostrzenia związane z koronawirusem – uczestnicy przejechali rundę honorową po koneckich ulicach, a punktem spotkań był plac manewrowy przy stadionie OSiR przy ulicy Maratońskiej. Obyło się wtedy bez większych zgromadzeń – fani głośnego ryku silników w mniejszych, kilkuosobowych grupach rozmawiali ze sobą i podziwiali swoje auta.

REKLAMA

Od piątku 17 lipca w życie wchodzą jednak nowe wytyczne dotyczące organizacji wydarzeń, także tych na otwartej przestrzeni. Będą mogły one liczyć więcej niż 150 uczestników, wymagane jednak będzie zakrywanie ust i nosa maseczką lub zachowanie minimum dwumetrowego dystansu. Podczas spotu prowadzona będzie zbiórka plastikowych nakrętek na rzecz Oliwki Nowek z gminy Stąporków. Więcej o akcji znajdziecie TUTAJ

Wszystkich miłośników motoryzacji zapraszamy do wzięcia udziału w spocie!

REKLAMA

One thought on “W niedzielę spot dla Oliwki. Przynieście plastikowe nakrętki

  1. Czy bycie cywilizowanym człowiekiem jest czymś obiektywnym? Czy wystarczy do tego posługiwanie się zdobyczami techniki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *