Mimo niezłej gry porażka Partyzanta Radoszyce [wideo, zdjęcia]

W czwartek dużo pecha mieli piłkarze Partyzanta Radoszyce. Mimo momentami dobrej gry przegrali na własnym stadionie ze Starem Starachowice aż 1:4. Jedynego gola dla gospodarzy zdobył Kuba Kos.

Przypomnijmy, że w pierwszej kolejce Partyzant zremisował z Naprzodem Jędrzejów. Spotkanie ze Starem rozegrane zostało w ramach drugiej serii gier. Pierwsza odsłona to nieznaczna przewaga gości, a odzwierciedlił ją wynik. Do przerwy było 0:1 po golu Bartosza Soty. Drugie 45 minut rozpoczęło się od lepszej gry podopiecznych Zbigniewa Podsiebierskiego. Okres dominacji zakończyła bramka strzelona przez Kubę Kosa w 60 minucie.

Przez kolejny kwadrans pojedynek był wyrównany. Jednak w 75′ minucie boisko z urazem opuścił Krzysztof Myśliwy. Na to co zdarzyło się później lepiej spuścić zasłonę milczenia. Gębura, Stachura i ponownie Sot wbili Partyzantowi trzy gole i pomimo niezłej gry przez 75 minut radoszyczanie przegrali aż 1:4!

W niedzielę wszystkich fanów piłki nożnej z powiatu koneckiego czeka nie lada gratka. O godzinie 15:00 na stadionie przy ulicy Sportowej w Końskich rozegrane zostaną wielkie derby powiatu koneckiego. Neptun Końskie podejmie Partyzanta Radoszyce!

Partyzant Radoszyce – Star Starachowice 1:4 (0:1)
Gol dla Partyzanta: Kuba Kos 60
Partyzant: Kaszuba, Samburski (Dymek), Miśtal, Cegieła, Gola, Markowicz, Tyczyński, Nieszporek (Morgaś), Piwowarczyk, Kos, Myśliwy (Piesik)