REKLAMA

MJM zaprasza na legendarny spektakl ‚Szalone Nożyczki’

Agencja Artystyczna MJM organizuje wyjazd na uwielbiany przez widzów spektakl komediowy „Szalone Nożyczki”. Tym razem Mariusz Słowiński chce zabrać miłośników teatru do Radomia. Wyjazd w sobotę 12 października, a koszt to 90 złotych.  Zapisy i informacje: Tel. 669 636 293 lub [email protected]

REKLAMA

„SZALONE NOŻYCZKI” to tytuł brawurowej, niezwykle zabawnej komedii kryminalnej „z niespodzianką”, ale również nazwa wyjątkowego salonu fryzjerskiego niejakiego Antoniego Wziętego, w sąsiedztwie którego popełnione zostaje tajemnicze morderstwo… Przebieg akcji spektaklu zależy w dużej mierze od… publiczności, dlatego każdego wieczoru przedstawienie ma zupełnie inny przebieg! Aktorzy wspólnie z widzami odtwarzają całą sytuację, po czym publiczność wyłania postać podejrzaną o dokonanie zabójstwa… Arcyzabawny tekst w reżyserii specjalisty od komedii, Jerzego Bończaka.

REKLAMA

„Szalone nożyczki” zostały wpisane do księgi rekordów Guinnessa jako najdłużej grane przedstawienie (z wyjątkiem musicali) w Stanach Zjednoczonych – spektakl nie schodzi z afiszy już od ponad 30 lat.

Wyjazd z Końskich zorganizowany zostanie w sobotę 12 października o godz. 17.00 – przystanek przy kościele ul. Granata. Czas wolny przy kawie w Kawiarni Teatralnej. Spektakl godz. 19.00. Po spektaklu spotkanie z bohaterami wieczoru w niepowtarzalnym salonie fryzjerskim Toniego, w którego fantastycznie wciela się Jacek Łuczak. Powrót na miejsce zbiórki ok. 22.30.

Zapisy i informacje: Tel. 669 636 293 lub [email protected]

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *