REKLAMA

Młoda pijana kobieta spowodowała kolizję trzech aut i uciekała przed policją! [zdjęcia]

Młodzieńcza fantazja oraz alkohol poniosły 22-latkę, która w Końskich doprowadziła do kolizji, a potem uciekała przed policją. 

REKLAMA

Sytuacja działa się dziś rano, około godziny 7.50 na ulicy Fabrycznej w Końskich.-„W stronę Rogowa jechało osobowe Suzuki, którym kierował 61-latek. Za nim zaś jechało BMW z 25-letnim kierowcą. Suzuki chciało skręcić w lewo w posesję, BMW jadące za nim się zatrzymało, ale już kolejny samochód – osobowy Ford z impetem wjechał w BMW, a to uderzyło w Suzuki. Z kolei Ford odbił się od BMW i wjechał w słup energetyczny znajdujący się na posesji.” – relacjonuje sierżant sztabowy Tomasz Kruszyna z KPP Końskie.

REKLAMA

I na tym zakończyłoby się zwykłe zdarzenie drogowe, gdyby nie  22-letnia kierująca Fordem. –„Po zderzeniu młoda kobieta zaczęła pieszo oddalać się od miejsca zdarzenia. W Fordzie zaś pozostał jej około 25-letni pasażer z obrażeniami ciała, między innymi z rozciętą głową. Po kilkunastu minutach funkcjonariuszom udało się zatrzymać tę kobietę w Parku Miejskim w Końskich. Wypierała się jakoby to ona miała kierować autem, ale policjanci znaleźli przy niej kluczyki do tego pojazdu. Później rozpoznał ją też jeden z kierowców dwóch pozostałych samochodów, które uczestniczyły w zdarzeniu. Warto dodać, że kobieta została zbadana na zawartość alkoholu w organizmie. Pomiar wykazał ponad 1 promil” – opowiada Tomasz Kruszyna z Komedny Powiatowej Policji w Końskich.

O dalszym losie 22-latki zdecyduje sąd.

Zdjęcia (Świętokrzyska Policja):

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *