REKLAMA

Młode małżeństwo otworzyło w Końskich salon mody ślubnej i wizytowej [zdjęcia]

W minioną środę, czyli w Walentynki został otwarty Salon Mody Ślubnej i Wizytowej Sophia, który mieści się w Końskich przy ul. Warszawskiej 9. Jest to pierwsze tego typu miejsce w naszym regionie! Do salonu zaprasza małżeństwo: Dominika Kijewska – Banasik i Bartłomiej Banasik. 

REKLAMA

W salonie swoją wyjątkową kreację znajdzie dla siebie nie tylko przyszła panna młoda. Na gości czekają także piękne suknie wizytowe, idealne na takie okazje jak: wesela, chrzciny, komunie, studniówki czy bale. –„Jesteśmy otwarci na życzenia i sugestie naszych Klientek, oferujemy możliwość modyfikacji i przeróbek wybranej przez klientkę sukni. Dostępna jest także opcja uszycia sukni „na wzór”. Najważniejsze dla nas jest, żeby Panna Młoda czuła się w tym jedynym dniu wyjątkowo, a przy tym komfortowo.” – mówiła nam podczas otwarcia właścicielka salonu Dominika Kijewska – Banasik.

REKLAMA

Podwózka do ślubu autem z powyższych zdjęć jest gratisem od właścicieli dla Panien Młodych, które zakupią suknię do 10 marca. 

Z okazji otwarcia właściciele przygotowali dla przyszłych nowożeńców wyjątkową promocję. Do każdej zakupionej do 10 marca sukni ślubnej Panna Młoda otrzyma od salonu do wyboru prezent: zawiezienie do ślubu stylowym autem – Mercedes Benz 250S W108 z 1966 roku lub rabat na suknię w wysokości 10%. Do każdej sukni wizytowej klientka dostanie od salonu drobny upominek. W ofercie Salonu Sophia oprócz sukni ślubnych i wieczorowych są także dodatki  takie jak: welony, podwiązki czy wianuszki. Możliwy jest również wynajem wspomnianego wyżej stylowego auta do ślubu.

Salon przy Warszawskiej w Końskich zaprasza w godzinach 10-18 od poniedziałku do piątku i w soboty w godzinach 10-14

Salon mody ślubnej i wizytowej, który mieści się przy ulicy Warszawskiej 9 w Końskich czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00, a w soboty od 10:00 do 14:00. Zapraszamy także do śledzenia nowości dotyczących salonu na jego facebookowej stronie – TUTAJ.

Zdjęcia:

Młodzi właściciele (od lewej Bartłomiej Banasik i Dominika Kijewska-Banasik) zapraszają do zapoznania się z bogatym asortymentem Salonu Sophia.

artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *