REKLAMA

Młodzież oraz Starostwo Powiatowe zapraszają na pokojowy happening [wideo]

Uczniowie szkół ponadpodstawowych z powiatu koneckiego wyszli z inicjatywą przygotowania happeningu na rzecz pokoju na świecie. Pomysł i aktywna postawa młodzieży, spotkały się z pełną aprobatą i wsparciem starosty koneckiego Grzegorza Pieca. Wydarzenie odbędzie się w środę 9 marca o godzinie 12.00, na placu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Końskich.

REKLAMA

„Na wniosek młodzieży szkolnej w środę o godzinie 12:00 9 marca organizujemy happening pod patronatem starosty. Organizatorem jest młodzież […] happening ma na celu wyrażenie gestu solidarności wszystkich mieszkańców, którzy są przeciwni wojnie na Ukrainie. Odbędzie się pod budynkiem starostwa powiatowego. Przyjść może każdy, zapraszamy wszystkich, którym nie jest obcy pokój na świecie” – mówi nam Jarosław Staciwa, członek Zarządu Powiatu Koneckiego.

REKLAMA

Obecna sytuacja i doniesienia medialne ukazują, jak ważne jest życie w pokoju i zgodzie. Happening skierowany jest do wszystkich, którzy pragną wyrazić swoje poparcie dla inicjatyw pokojowych, niezwykle istotnych w tak trudnym i bardzo znaczącym dla wszystkich czasie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *