REKLAMA

Mnóstwo pieniędzy zebrali na balach charytatywnych

W ostatni weekend w Końskich odbyły się dwa bale charytatywne organizowane przez szkolne społeczności. Podczas nich pieniądze zbierały stowarzyszenia związane z II LO oraz z ZSP nr 1. 

REKLAMA

Znamy już bilans finansowy obu balów. Stowarzyszenie „Przyjaciół Mechanika” z Antonim Szkurłatem i obecną dyrektor tej szkoły Beatą Jakubowską podczas balu w Hotelu Arkadia zebrało 12 tysięcy złotych. Najwięcej pochodziło z licytacji podczas, której między innymi za 1300 złotych sprzedano przepiękny zegar. -„Za wszystkie gadżety do licytacji serdecznie dziękujemy naszym przyjaciołom i sponsorom. Zebrane pieniądze przeznaczymy na wsparcie dla mniej zamożnych uczniów, w tym także na wsparcie dla Kacpra z Modliszewic, który w grudniu w wyniku wybuchu gazu stracił dom.” – opowiada nam dyrektor Jakubowska.

REKLAMA

Z kolei Stowarzyszenie Na Rzecz II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie zebrało 17 tysięcy złotych. Przyjaciele „Nowego Ogólniaka” bawili się w sali Markiz. Na wspomnianą kwotę złożył się dochód ze sprzedanych zaproszeń, a także z licytacji.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *