REKLAMA

Moc atrakcji online na Dzień Dziecka z Domem Kultury w Końskich

Mnóstwo atrakcji na Dzień Dziecka przygotowali pracownicy Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich dla najmłodszych mieszkańców naszego regionu. Są to atrakcje online z uwagi na sytuację epidemiczną. Wszystkie znajdziecie w poniedziałek na fanpage koneckiego DK-u (TUTAJ). 

REKLAMA

Marzena Kądziela i Mama Muminka

Co roku z okazji Dnia Dziecka Miejsko – Gminny Dom Kultury w Końskich organizował dla najmłodszych festyn w parku obok placówki. Były koncerty, tańce, zabawy, wesołe miasteczko – „Niestety, w tym roku ze względu na stan epidemii nie organizujemy imprezy. Nie możemy jednak pozostawić naszych milusińskich bez żadnych atrakcji. Przygotowaliśmy dla nich kilka propozycji on – line” – mówi Piotr Salata, dyrektor Domu Kultury.

O godzinie 10. za sprawą wicedyrektor Marzeny Kądzieli dzieciaki odwiedzą Krainę Muminków w Naantali w Finlandii, gdzie spotkają bohaterów znanych książek Tovi Jansson oraz małych Finów bawiących się w niezwykłym parku założonym w 1993 roku. To specjalny odcinek „Turystycznego Alfabetu Marzeny Kądzieli. F jak… Finlandia”.

REKLAMA

Studio Piosenki „Solo” na Dzień Dziecka przygotowało specjalną piosenkę

O godzinie 12. podopieczni Macieja Lisowskiego prowadzącego Studio Piosenki „Solo” zachęcą do wspólnego śpiewania piosenki „Góry do góry”. Wystąpią: Martyna Bąk, Kinga Chmielewska, Maja Grabarczyk, Amelia Grochala, Taja Kazimierska, Julia Kowalska, Maria Piec, Alicja Woldańska i Anna Zielińska. Przygotowania, realizacja audio – video Maciej Lisowski.


O godzinie 14. Małgorzata Pasek i Urszula Nowicka zaproszą dzieciaki do wspólnego działania w kuchni. W cyklu „Gotuj z Domem Kultury”, na oczach widzów, przygotują i upieką ciasteczka na słodko i z parówką.

Na koniec, o godzinie 16. dzieciaki spotkają się ze swym ulubionym klaunem, w rolę którego wcieli się Aleksander Kopański.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *