REKLAMA

Moja Mama jak muzyka! Państwowa Szkoła Muzyczna z koncertem online

To konecka tradycja, że Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia z Końskich na Dzień Matki przygotowuje koncert pod hasłem „Moja Mama jak muzyka”. Trwająca epidemia zepchnęła twórców do internetu i podobnie jest z uczestnikami zajęć organizowanych przez szkołę muzyczną. Już po raz drugi prezentują oni koncert online. Zobaczcie go poniżej. 

REKLAMA

Kilka tygodni temu wielu uczniów PSM I Stopnia z Końskich zaprezentowało się w dobrze przyjętym „Wirtualnym Koncercie Pandemicznym”. Teraz społeczność placówki przygotowała kolejną muzyczną ucztę w wirtualnej przestrzeni – koncerty online „Moja Mama jak muzyka”. To kontynuowanie tradycji z poprzednich lat. Koncerty o tym samym tytule, organizowane przez szkołę muzyczną odbywały się w Domu Kultury. Tym razem takiej możliwości nie było –„Bardzo się cieszę, że po raz drugi mogę Państwa zaprosić na koncert w wykonaniu uczniów PSM I Stopnia. Koncert odbywa się wirtualnie z uwagi na sytuację w jakiej funkcjonujemy. Koncert poświęcamy naszym kochanym mamom z okazji ich święta. To dzień wyjątkowy, w którym dziękujemy mamom. Wszystkim mamom życzymy dużo zdrowia i samych szczęśliwych chwil” – powiedziała we wstępie dyrektor szkoły Małgorzata Kacperska.

Koncert dla mam to około 1,5 godziny znakomitej muzyki w wykonaniu uczniów. Każdy występ poprzedzony zaś był życzeniami od twórców dla wszystkich matek. Zapraszamy do oglądania i wysłuchania koncertu.

REKLAMA

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *