REKLAMA

Monika Gworek w ruchu Marka Materka. To pierwszy kandydat na burmistrza Stąporkowa?

Monika Gworek, wieloletni dyrektor szkół dla dorosłych, promująca edukację ustawiczną, zwłaszcza wśród kobiet, które pozostają na urlopie macierzyńskim, będzie liderem ruchu Marka Materka w gminie Stąporków. Koalicja z prezydentem Starachowic może być bardzo korzystna i rozwijająca dla jej okręgu. Mówi się o tym, że Gworek wystartuje w wyborach na burmistrza Stąporkowa. 

REKLAMA

Monika Gworek może świecić przykładem dla uczniów szkół doskonalenia zawodowego, w których prowadzi szkolenia z zakresu prawa administracyjnego, ponieważ jest osobą wykształconą w wielu kierunkach. Ukończyła prawo administracyjne, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie oświatą, pedagogikę, pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną, Terapię zajęciową. Promuje edukację ustawiczną szczególnie wśród kobiet, aby po okresie wychowania dzieci z łatwością wróciły  na rynek pracy.
-„Dlaczego Ruch Marka Materka? Pana Prezydenta znam od wielu lat i obserwuję jego spektakularną karierę samorządową. Znam opinie wielu mieszkańców Starachowic, którzy są bardzo zadowoleni z Jego działalności na rzecz ich miasta. Pan Prezydent jest pozytywnie nastawiony do wszystkich ludzi bez względu na ich przynależność partyjną, współpracuje z każdym mądrym człowiekiem. Jego spokój i tolerancja budzi mój największy szacunek. Jest on wzorem dla innych Prezydentów, Burmistrzów i Wójtów. Z takim człowiekiem można owocnie współpracować na rzecz rozwoju naszego regionu i jego mieszkańców. Rozwiązania z zakresu infrastruktury i innowacji w zarządzaniu miastem, które zastosował Pan Prezydent w Starachowicach doskonale sprawdzą się również w Gminie Stąporków. Dlatego przyjęłam zaproszenie do Ruchu Pana Marka Materka” – mówi Monika Gworek.
Przypomnijmy, że wcześniej do Materka dołączyli między innymi tacy działacze jak: Jerzy Środa, Michał Pękala, Paweł Pękala oraz Dagmara Kowalik. Jak mówi nam prezydent – to nie koniec wzmocnień w powiecie koneckim.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *