REKLAMA

Monika Urlik uczyła w MGDK. Na finał koncert [wideo, zdjęcia]

Dwadzieścia osób brało udział w trzydniowych warsztatach wokalnych z finalistką The Voice of Poland Moniką Urlik, które zorganizował Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich. Na finał w środę odbył się koncert, podczas którego zaśpiewali uczestnicy zajęć, gwiazda, ale i nasza Dominika Wróbel, która w MGDK prowadzi swoje Studio Piosenki Vocalove. To właśnie Wróbel była koordynatorką całego przedsięwzięcia z gwiazdą The Voice. Zapraszamy do obejrzenia materiału z finałowego koncertu. 

REKLAMA

W płatnych warsztatach przez trzy dni w salach Domu Kultury przy ulicy Partyzantów w Końskich udział brało 20 wokalistów i wokalistek. W przeważającej większości były to osoby związane z konecką jednostką kultury, młodzi wokaliści stawiający pierwsze kroki w DK-u, ale było też kilka osób przyjezdnych.

REKLAMA

Na finał zorganizowano otwarty koncert w sali kameralnej. By posłuchać młodych artystów oraz ich mentorki przybyło sporo osób Koncert otworzył dyrektor MGDK Końskie Piotr Salata, pomagała go prowadzić także wspomniana Dominika Wróbel. Zobaczcie materiał wideo oraz zdjęcia.

Monika Urlik (ur. 1 lipca 1983 w Dzierżoniowie) – polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu, R&B, soulu i gospel. Znana przede wszystkim z udziału w jednej z edycji The Voice of Poland, gdzie zaszła do samego finału. Ma na swoim koncie także wydaną płytę.

Zdjęcia (Przemysław Marczyński Fotografia):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *