REKLAMA

Monitoring w Końskich i powiecie. Poleca się firma UPCOMP

Firma UPCOMP z Końskich zajmuje się montażem, projektowaniem, a następnie utrzymaniem systemów monitoringu. Wszystko to by zwiększyć bezpieczeństwo obiektów publicznych i prywatnych. Kontakt z firmą – telefon: 883-515-548; mail: [email protected] Więcej informacji znajdziecie poniżej. 

REKLAMA

W dzisiejszych czasach monitoring stał się najpopularniejszym sposobem zabezpieczenia obiektów publicznych i prywatnych, dlatego wychodząc naprzeciw mieszkańcom Końskich i okolic firma UPCOMP rozbudowała swoją ofertę. Dzięki monitoringowi będziecie Państwo mogli czuć się bezpiecznie -„Mamy fachową wiedzę i doświadczenie, by zainstalować monitoring czy anteny satelitarne. Sprawimy, że  obiekt prywatny bądź firmowy będzie mógł się pochwalić najwyższymi wymogami bezpieczeństwa” – opowiada nam Michał Gajda, właściciel firmy UPCOMP.

REKLAMA

Projekt i analiza systemów CCTV to w UPCOMP-ie codzienność –„Jesteśmy wykonawcami zamontowanych kamer już w wielu instytucjach publicznych oraz u osób prywatnych. Inastalcje wykonujemy w najwygodniejszym dla klienta terminie, dobieramy odpowiedni system bezpieczeństwa indywidualnie i szkolimy z jego obsługi. W razie jakiejkolwiek awarii jesteśmy dostępni 24/7, tak by klienci mogli czuć się bezpiecznie w każdej chwili” – tłumaczy Gajda.

W UPCOMP możecie znaleźć takie usługi jak:

Projektowanie CCTV
Analiza systemów CCTV
Instalacja kamer
Wykonywanie sieci kamer
Sprzedaż kamer IP
Montaż/serwis kamer AHD
Konfiguracja monitoringu
instalacja anten satelitarnych
Konkurencyjna cena
Pracujemy na sprzęcie HikVision, BCS dahua

UPCOMP MICHAL GAJDA
UL. POŁUDNIOWA 136
26-200 KONSKIE
KOM : 883-515-548
EMAIL: [email protected]
GODZINY OTWARCIA:
PON -PIĄTEK 9-17
SOBOTA 9-14

materiał partnera

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *