Moravia za silna dla Neptuna [wideo, retransmisja]

KS Moravia Morawica okazała się lepsza od Neptuna Końskie w meczu w ramach 20. kolejki Hummel Świętokrzyskiej IV Ligi. Poniżej możecie zobaczyć retransmisję spotkania dzięki uprzejmości Moravia TV.

Konecczanie mieli swoje szanse, ale brakowało skuteczności. Natomiast Moravia wykorzystywała okazje i tak do przerwy zespół ten prowadził 1:0  po golu Mateusza Zawadzkiego w 26 minucie, a w drugiej odsłonie podwyższył jeszcze wynik. I tym razem trafienie zaliczył Zawadzki, a było to na pięć minut przed zakończeniem spotkania.

Moravia Morawica – Neptun Końskie 2:0 (1:0)

Żółto-niebiescy zajmują dziewiąte miejsce w tabeli IV Ligi. Na wiosnę nie rozegrali jeszcze spotkania na własnym stadionie (mecz ze Starem został przełożony). Za tydzień Neptun po raz pierwszy od jesieni zaprezentuje się swoim kibicom. Piłkarze trenera Arkadiusza Bilskiego w niedzielę na stadionie przy ulicy Sportowej o 15:00 podejmą AKS Busko-Zdrój.