REKLAMA

MOSP Stąporków z promesą na wóz strażacki! OSP Pilczyca również

Po licznych zabiegach i zbiórkach środków finansowych wydaje się, że Miejska Ochotnicza Straż Pożarna ze Stąporkowa w końcu będzie miała swój upragniony pojazd gaśniczy. Kilka dni temu jej prezes Jarosław Młodawski odebrał promesę na zakup średniego pojazdu ratowniczo-gaśniczego. Podobny dokument otrzymali także druhowie z OSP Pilczyca w gminie Słupia Konecka. 

REKLAMA

Kilka dni temu podczas uroczystej zbiórki strażackiej pod Świętokrzyskim Urzędem Wojewódzkim w Kielcach, prezes Jarosław Młodawski odebrał z rąk nadbryg. Krzysztofa Hejduka, Zastępcy Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej promesę na zakup średniego pojazdu ratowniczo-gaśniczego – „Niebawem podpisana zostanie również umowa z gminą Stąporków i mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości powitamy wspólnie z mieszkańcami Stąporkowa nowe auto” – czytamy na fanpage jednostki.

REKLAMA

Podczas wspomnianej zbiórki promesy wręczono jeszcze 25 innymi jednostkom z województwa świętokrzyskiego. Wśród nich znalazła się Ochotnicza Straż Pożarna z Pilczycy w gminie Słupia Konecka. Również tam można spodziewać się zakupu nowego wozu w ciągu najbliższych miesięcy.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *