REKLAMA

Motopiknik już w niedzielę. Zobaczcie program

Multum atrakcji na nadchodzącą niedzielę na stadionie OSiR w Końskich przygotowała grupa Konecki Motopiknik. Od godziny 11:30 będzie odbywał się tam zlot około 170 przerobionych pojazdów. Wydarzeniu towarzyszyć będzie zbiórka charytatywna na rzecz Oliwki Nowek z gminy Stąporków. TUTAJ znajdziecie zapowiedź wideo wydarzenia.  Poniżej zamieszczamy godzinowy program Motopikniku oraz informacje o konkursach, które przewidzieli organizatorzy. 

REKLAMA

Motopiknik 2020, stadion OSiR (ulica Maratońska w Końskich). Start od godziny 11:00:
7:00 – 10:30 Możliwość wjazdu na teren obiektu pojazdów uczestniczących w zlocie
11:00 Otwarcie obiektu dla publiczności
11:30 Oficjalne otwarcie imprezy
12:30 Koncert duetu ESKO POLO
13:00 Pokaz driftów, uruchomienie drift taxi
Przez cały czas trwania imprezy będzie można zakupić słodkości i wspomóc wolontariuszy zbierających środki na rzecz Oliwki. Funkcjonować będzie też strefa foodtrucków. Organizatorzy przewidują także liczne konkursy z cennymi nagrodami od sponsorów: wyciskanie sztangi; rzut tłokiem; trzymanie amortyzatorów. 

REKLAMA

Na miejscu regularnie prezentowane będą pojazdy. Na wydarzeniu gościć będą osoby znane w polskim świecie motoryzacji takie jak Robet Donaj z Autoholików, Karol Jagoda znany jako Jagodowy tv oraz Kuba Olszewski czyli KRÓL BOOSTU COOBCIO. Przypomnijmy, że wydarzenie swoim honorowym patronatem objął burmistrz miasta i gminy Końskie Krzysztof Obratański.

REKLAMA

One thought on “Motopiknik już w niedzielę. Zobaczcie program

  1. Impreza zorganizowana przez amatorską cho…tę dla cho…ty. Pisk gówniarzy w starych rozlatujących się BMW od 7.00 rano. Totalna masakra i to jeszcze za zgodą władz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *