REKLAMA

Motospot dla Pogorzelców z Nieba. Zobaczcie relację [wideo, zdjęcia]

Fani motoryzacji z Końskich i okolic ponownie pokazali wielkie serca. Dla rodziny Swatów, pogorzelców z miejscowości Niebo w gminie Końskie, podczas specjalnego motospotu udało im się zebrać 2330 złotych. Każdy kto chciałby wesprzeć potrzebującą rodzinę może to zrobić na specjalnie utworzonej zrzutce TUTAJ

REKLAMA

Motospot zorganizowano na parkingu przy stadionie OSiR w Końskich w niedzielne popołudnie. Głównym organizatorem wydarzenia była grupa Konecki Motopiknik. Przybyli też motocykliści z Czarnej Floty oraz pasjonaci kabrioletów związani z grupą Cabrio Kielce.

„To pierwszy spot w tym sezonie, celem jest zbiórka charytatywna. Chcemy pomóc, bo w ostatnim czasie zdarzył się pożar, naszym znajomym i ich rodzinie spłonął warsztat i budynki gospodarcze. Na szczęście nikomu się nic nie stało,  ale koszty są duże i chcemy pomóc. Oprócz tego oczywiście my tutaj miło spędzamy czas, rozmawiamy ze sobą, może gdzieś się przejedziemy” – mówi nam Kamil Szlęzak, przedstawiciel organizatora.

REKLAMA

Zebrane pieniądze w kwocie 2330 złotych trafiły już na konto prowadzonej zrzutki. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo i foto ze spotu.

Zdjęcia (własne, facebook/Konecki Motopiknik):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *