REKLAMA

Można już składać wnioski o dodatek węglowy

Samorządy z naszego regionu przyjmują już wnioski o wypłatę tak zwanego dodatku węglowego. Co należy zrobić by otrzymać te pieniądze? 

REKLAMA

Końskie: 

REKLAMA

Wnioski o wypłatę dodatku węglowego przyjmowane są przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Końskich przy ul. Armii Krajowej 22.

Stąporków: 

Wnioski o wypłatę dodatku węglowego mieszkańcy Gminy Stąporków mogą składać w siedzibie Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stąporkowie, przy ul. Piłsudskiego 132a (w wersji papierowej) lub za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (na skrytkę ePUAP: /MGOPSStaporkow/skrytkaESP) opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub uwierzytelnione wykorzystaniem profilu zaufanego ( zgodnie z art. 2 pkt 5 ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).

Radoszyce: 

Wnioski o dodatek węglowy będą przyjmowane  w Urzędzie Miasta i Gminy w Radoszycach w godzinach 08:00 – 13:00 w pokoju nr 11 (PARTER).

Gowarczów:

Wnioski o dodatek węglowy można składać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Gowarczowie w terminie do 30 listopada 2022 r. w następujących formach:
– osobiście: w pokoju nr 204 (1 piętro)
– za pomocą skrzynki elektronicznej ePUAP : /ve19vv19m6/SkrytkaESP,
– pocztą tradycyjną na adres: GOPS Gowarczów, ul. Plac XX-lecia 1, 26-225 Gowarczów.

Fałków: 

Wnioski o wypłatę dodatku węglowego można składać do 30 listopada 2022 r. w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Fałkowie.

Smyków: 

Wnioski składamy:

 • elektronicznie z wykorzystaniem platformy ePUAP
 • papierowo w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Smykowie 26-212 Smyków 91 pokój nr 11 i 12 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30.

Słupia Konecka

O szczegóły należy pytać w Urzędzie Gminy.

Ruda Maleniecka 

O szczegóły należy pytać w Urzędzie Gminy.

REKLAMA

3 thoughts on “Można już składać wnioski o dodatek węglowy

 1. stefek pisze:

  W Stąporkowie mają przyjmować dopiero od 23 sierpnia. Ktos tu ludzi robi w bambuko

 2. Dudu pisze:

  Pierwszy z wnioskami elektorat pisowski na zasiłkach, bezrobociu i 500+

 3. Wit Stwosz pisze:

  Stąporków nic nie przyjmuje. Oni mają czas i za dużo wiedzą jak zawsze. Pani burmistrz Stąporkowa woli pokazywać się w sejmie z bliskim kolegą posłem niż działać na swojej ziemi. U nas nic się nie dzieje i nic jest niepotrzebne. Nawet sala gimnastyczna powstanie przy SP1 która ma być docelowo przekształcona w DPS bo przecież z tego pani burmistrz będzie mieć pieniądze. Jej szkoła niepotrzebna bo nie ma dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *