REKLAMA

Można już zgłaszać kandydatów do Koneckiej Glorietty 2018!

Do 15 lipca można zgłaszać kandydatów do najbardziej prestiżowej nagrody w gminie Końskie – Koneckiej Glorietty. Rozstrzygnięcie plebiscytu nastąpi jak zwykle podczas Dni Końskich.

REKLAMA

Do kogo w tym roku trafi ta piękna statuetka?

 „Drodzy Mieszkańcy, zapraszam do zgłaszania kandydatur do Nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Końskie „Konecka Glorietta”. Posiadacie bowiem największą wiedzę na temat osób i instytucji najbardziej wyróżniających się w danej dziedzinie, dlatego liczymy na Państwa pomoc przy zgłoszeniu wybitnych osobowości działających na rzecz gminy.” – napisał na oficjalnej stronie Urzędu Miasta i Gminy w Końskich umkonskie.pl burmistrz Krzysztof Obratański.

Przyznanie tej nagrody ma na celu uhonorowanie osób fizycznych, prawnych, organizacji i podmiotów, które całokształtem swojej działalności zawodowej i społecznej wybitnie przyczyniają się do rozwoju gminy Końskie.

REKLAMA

Nagroda przyznawana jest w następujących kategoriach:
1) Kultura,
2) Sport, turystyka i rekreacja,
3) Edukacja,
4) Przedsiębiorczość,
5) Dynamiczny i gospodarczy rozwój gminy Końskie,
6) Nagroda Specjalna,
7) Nagroda Honorowa.

Szczegółowe zasady i tryb przyznawania nagród określa Regulamin przyznawania Nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Końskie „Konecka Glorietta” dostępny poniżej. Zgłoszenia sporządzone na odpowiednim formularzu wraz z materiałami dokumentującymi osiągnięcia kandydata należy przesłać na adres: Urząd Miasta i Gminy w Końskich, 26-200 Końskie, ul. Partyzantów 1 z dopiskiem „Konecka Glorietta”, w terminie do dnia 15 lipca 2018 r.

Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA

Comments are closed.