REKLAMA

Można się już zgłaszać do Muzykantów

To będzie jubileuszowa impreza – Konecki Przegląd Kapel i Solistów Instrumentalistów Ludowych MUZYKANTY odbędzie się po raz piętnasty.

REKLAMA


W tym roku muzykanci zagrają 4 sierpnia na Scenie Letniej w Parku Miejskim w Końskich. Organizatorem imprezy jest Miejsko-Gminny Dom Kultury oraz Urząd Miasta i Gminy Końskie. Przegląd skierowany jest do szerokiej rzeszy muzykantów ludowych i ma charakter przeglądu otwartego dla wykonawców z regionu świętokrzyskiego i województw ościennych. W przeglądzie mogą wziąć udział zarówno soliści, jak i kapele.

Najlepsi muzykanci otrzymają nagrody pieniężne i rzeczowe. Dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach przyznane zostaną statuetki Janka Muzykanta. Wszyscy wykonawcy otrzymają również płyty CD z wybranym materiałem muzycznym zapisanym w latach ubiegłych. W związku z jubileuszem 15 lat trwania przeglądu, w tym roku na płycie CD znajdą się najlepsi laureaci z lat 2005-2018.

REKLAMA

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszeń do 26 lipca na adres pocztowy: Miejsko–Gminny Dom Kultury, ul. Mieszka I – go 4, 26 -200 KOŃSKIE lub mailowo: [email protected], [email protected]

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *