REKLAMA

RETRANSMISJA: Msza święta z okazji Święta Niepodległości z Kolegiaty św. Mikołaja w Końskich

Z uwagi na epidemię gmina Końskie musiała ograniczyć program Święta Niepodległości do  minimum. O godzinie 11:50 symbolicznie delegacja gminy Końskie złożyły kwiaty i znicze przed Pomnikiem Wdzięczności przy ulicy Piłsudskiego, a o 12:15 w Kolegiacie św. Mikołaja w Końskich miała miejsce msza święta w intencji ojczyzny, podczas której program artystyczny zaprezentował Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich. Mszę świętą i część artystyczną możecie obejrzeć poniżej w naszej retransmisji. Transmisja na żywo miała miejsce od godziny 12:15 w środę 11 listopada. 

REKLAMA

Przypominamy, że początkowe plany obchodów Święta Niepodległości w gminie Końskie znacznie się różniły, jednak z uwagi na epidemię zostały one ograniczone do symbolicznego złożenia kwiatów i zniczy pod Pomnikiem Wdzięczności oraz mszy świętej.

REKLAMA

Mszę, którą dla Państwa transmitowaliśmy na żywo rozpoczął montaż słowno-muzyczny pt. „Odrodzona – Niepodległa 1918-2020” przygotowany przez Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich. Retransmisję możecie obejrzeć powyżej.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *