REKLAMA

Muzyczne rewolucje z Iwoną Baran i Kingą Kot [wideo, zdjęcia]

To już drugi koncert z cyklu „Muzycznych Rewolucji”. Tym razem Klub Osiedlowy „KAESEMEK ” przygotował dla wszystkich bardzo wakacyjną ucztę. 

REKLAMA

W piątkowy wieczór na scenie ustawione na dziedzińcu klubu „KAESEMEK” pomiędzy znaną w Końskich pierogarnią oraz pizzerią zaśpiewały Iwona Baran i Kinga Kot. To wokalisty kojarzone przede wszystkim z niezwykle popularnym w naszym regionie zespołem „Sweet Combo”. Z resztą frontman tej grupy Piotr Salata zapowiedział główne gwiazdy wieczoru. –„Już po raz drugi w te wakacje i o ile pogoda pozwoli nie ostatni spotykamy się tutaj pod KAESEMKIEM by posłuchać muzyki na naprawdę dobrym poziomie. Dzisiaj zaśpiewają dla Państwa Iwona Baran i Kinga Kot. W ich wykonaniu usłyszymy mnóstwo wakacyjnych przebojów.” – mówił Salata.

I podobnie jak było to kilkanaście dni temu z Marcinem i Dominiką Wróbel kolejni uczestnicy „Muzycznych Rewolucji” nie zawiedli. Iwona oraz Kinga zaprezentowały największe światowe hity, a ich wokal był niezwykle mocny i pewny. Śpiewającym dziewczynom przez cały czas wytrwale na gitarze akompaniował Roman Cieślak. Zapraszamy Państwa do obejrzenia i wysłuchania fragmentów tego koncertu.

REKLAMA

Zdjęcia:

Koncert Iwony Baran i Kingi Kot 11

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *