REKLAMA

Muzycznie spotykali się w stąporkowskiej kawiarence MGOKiS [zdjęcia]

Marek Werens postanowił dodać trochę muzycznego rytmu do i tak bogatej oferty Domu Kultury w Stąporkowie. Za jego sprawą odbyły się spotkania muzyczne.

REKLAMA
I Muzyczne spotkanie MGOKiS

I Muzyczne spotkanie MGOKiS

Przez cały listopad i na początku grudnia muzycy ze Stąporkowa, Końskich i okolic uprzyjemniali czas wszystkim przybyłym do Miejskiego Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stąporkowie. Pierwsze muzyczne spotkanie odbyło się pod hasłem „Zaduszki Muzyczne”, a oprócz słuchania znakomitego jazzu, czy mocniejszych kawałków w gościnnej kawiarence można było spróbować też zupy z dyni.

Prawdziwymi hitem okazało się drugie spotkanie. Przybyły na nie tłumy stąporkowian, a zaproszeni muzycy tym razem zaprezentowali poezję śpiewaną. Koncert wielu artystów zakończył się długimi owacjami. W trzecim, już grudniowym „Muzycznym spotkaniu” można było wsłuchać się w utwory coraz popularniejszego koneckiego bandu #Cookie. Daria Pol i spółka zachwycili nie tylko wykonaniami własnych numerów, ale i znakomitymi coverami. Panie Marku, oby więcej takich inicjatyw!

REKLAMA

Zdjęcia (źródło: MGOKiS Stąporków):

 

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *