REKLAMA

Na Dni gminy Fałków przybyły tłumy [zdjęcia]

Dziś odbywają się Dni gminy Fałków, na które przybyły tłumy nie tylko z okolic. Gwiazdą wieczoru był zespół Classic, ale cygański koncert Cierhenia dorównywał im żywiołowością.

REKLAMA

Imprezę rozpoczęło oficjalne otwarcie parku Nordic Walking, po którym odbyły się interaktywne zajęcia dla dzieci. Poza tym w fałkowskim kościele odbył się I Festiwal Muzyki Organowej.

REKLAMA

W godzinach wieczornych odbyła się niezwykle klimatyczna Biesiada Cygańska, podczas której grał i tańczył zespół Cierheń. Następnie na scenę weszła gwiazda wieczoru. Dla przybyłych koncert dał zespół Classic. Widzowie byli zachwyceni i bawili się świetnie. Tuż po porywającym do tańca koncercie odbył się pokaz Teatru Ognia Enzonda. Wydarzenie zwieńczyła zabawa taneczna z Grupą Records, podczas której do północy bawiło się naprawdę wiele osób.

Bardzo duża frekwencja i widoczne setki, a nawet tysiące uśmiechów uczestników Dni gminy Fałków utwierdzają nas w przekonaniu, że impreza była wielkim sukcesem i mieszkańcy tych okolic będą czekać z niecierpliwością na kolejny rok.

Zdjęcia (Piotr Malinowski):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *