REKLAMA

Na Dni Końskich będą specjalne autobusy [wideo]

Od piątku 19 sierpnia do niedzieli 21 sierpnia trwać będzie największe coroczne lokalne święto w naszym regionie. Mowa o Dniach Końskich, na których w tym roku wystąpią Afromental i Natalia Kukulska. Wydarzenie po raz pierwszy odbędzie się na stadionie OSiR, a konecki samorząd przygotował na tę okazję specjalną linię autobusową, która obsłuży wszystkich zainteresowanych dojechaniem na stadion oraz powrotem z niego do centrum miasta. 

REKLAMA

Specjalna linia będzie kursować w sobotę 20 sierpnia oraz niedzielę 21 sierpnia. Pierwszy kurs przewidziano na godzinę 15:30 każdego z tych dni –„W tym roku po raz pierwszy mamy zaszczyt zaprosić Państwa na obchody Dni Końskich na ulicę Maratońską, stadion OSiR […] Od godziny 15:30 z placu pod Pomnikiem Wdzięczności odjeżdżać będzie autobus specjalny, który co 45 minut będzie kursował na ulicę Maratońską zabierając wszystkich chętnych […] Ostatni kurs powrotny będzie już po koncercie, a więc mniej więcej około godziny 22:00” – mówi nam Krzysztof Obratański, burmistrz miasta i gminy Końskie.

Autobusy z przystanku naprzeciw „Ekonomika” startować będą o 15:30, 17:15, 18:00, 18:45 i 19:30. Następnie będą zatrzymywać się przy ulicach:  Księdza Granata, Zamkowej oraz finalnie przy Maratońskiej.

REKLAMA

Przejazdy powrotne tą samą trasą zaplanowano na godziny: 16, 17:30, 18:30, 19:00 oraz po zakończeniu koncertów około 22:00.

Przypomnijmy, że na miejscu skorzystać będzie można między innymi ze strefy foodtrucków, wesołego miasteczka, wziąć udział w sportowych animacjach prowadzonych przez kluby KSSPR oraz Neptun.

Sobotnie wydarzenia zwieńczy koncert grupy Afromental, a niedzielne Natalii Kukulskiej.

Poniżej program święta miasta:

REKLAMA

9 thoughts on “Na Dni Końskich będą specjalne autobusy [wideo]

  1. Do autobusów może wsiąść tylko elektorat pisowski czyli bezrobotni, zasiłkowcy i 500+. No i oczywiście ukraina która ma wszystko za darmo.

    • Fakt – zaniżałbyś poziom bo pisiorom do pięt nie dorastasz, ale rozumiem Cię – jak nie ma się wykształcenia ani inteligencji, że o kulturze osobistej nie wspomnę to trzeba dowartościować się głosowaniem na PO i oglądaniem TVN

  2. Takie festyny to spęd najniższej klasy społecznej czyli pisowców. Elektorat pisowski na zasiłkach, bezrobociu i bez wykształcenia dodatkowo wszyscy na 500+

  3. nie dziwię się mieszkańcowi który żyje z ochłapów które mu dadzą to musi ich bronić jak pies budy ,zakłamany elektorat,na pewno tvp 1 jest super innego kanału pewnie nie masz no jeszcze telewizja trwam tam mówią całą prawde ,

    • Trwam jest lepsza niż TVP jeśli chodzi o rzetelność, a poglądy to inna sprawa. Mają swoje poglądy, co jest wiadomym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *